Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
AÇILIŞA ÖZEL TÜM ÜRÜNLERİN FİYATI %50 İNDİRİMLİ OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR. 

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yüksek kaliteye sahip binlerce uygun fiyatlı ürün barındıran marsmavi'ye hoş geldiniz. En sevdiğiniz tasarımların ve popüler aksesuarların yer aldığı marsmavi ulusal bir e-ticaret şirketidir. Büyük başarılara ulaştıkça gelişmekte olan ve hedefini uluslararası bir marka olmaya adayan markamız müşterileriyle birlikte kazan kazan stratejisini hedeflemektedir. Siz de sitemize göz atın ve bize katılın!
Biz ne yapıyoruz?
Alışveriş deneyiminizin kolay ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. İşte bu yüzden yüksek kaliteye sahip, uygun maliyetli ürünlerde uzmanlaşmış, alışverişinizi eğlenceli ve kârlı hale çevirmeye çalışıyoruz.

Misyon

Marsmavi, tamamen yerli üretimi destekleyerek ulusal ve en güvenilir şirketlerden tedarik edilen yüksek nitelikli ürünleri sunma gibi bir misyona sahiptir. En yeni ve en çok aranan ürünleri uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle keşfetmek için doğru yerdesiniz.

Konum

Adres: Gülük Mah. Haseki Cad. Yıldız Konağı Apt. 5/B    Melikgazi / KAYSERİ
E-posta: info@marsmavi.com
Telefon: 0850 346 06 67
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için verilerin korunması ve çerez politikamız ile ilgili açıklama metnini inceleyebilirsiniz.